Zákaznická podpora:792 365 395info@termihracky.cz
Měna
CZK

Elektrická vozítka


 Bez názvu

 

 

První autíčko pro dítě je těžká volba. Na trhu je stále více dostupných elektrických vozidel, výrobci téměř každý rok nabízejí nová řešení, nové funkcionality a používají nové materiály pro výrobu dětských vozidel.

 

Oficiálně výrobci dětských aut stanovují minimální věk uživatele na tři roky.

Samozřejmostí je hra s elektro autíčkem a rodičem, který má plnou kontrolu pomocí dálkového ovládání a hlídá pohodlí jízdy dítěte. V konstrukci vozidel je velmi málo uvolněných drobných prvků, které představují největší hrozbu pro nejmenší.

126

Některé věci jsou také důležité při výběru prvního vozidla, např.

Pomalý rozjezd pro nejmenší – abyste se vyhnuli „škubání“ při rozjezdu, zvažte výběr vozidla s 2G modulem, který zajišťuje plynulou akceleraci. Některé děti se mohou dynamického startu bát, ale odvážné a starší děti s ním nemají problém, naopak je to další lákadlo ke hře.

Terén by měl být rovný a tvrdý – vozidlo pro procházky po asfaltu, dlažebních kostkách a relativně rovných dlažebních deskách. Díky alespoň jednomu pohonu připojenému k zadnímu kolu malým motorkem napájeným 6voltovou baterií se po takovém terénu budeme moci pohybovat, takže si s takovým povrchem poradí prakticky každý model elektrického vozidla. Horší to může být na svazích, i těch nepříliš velkých, auta nebo motorky s jedním pohonem mohou mít problémy se zdoláváním malých kopců.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení