Zákaznická podpora:792 365 395info@termihracky.cz
Měna
CZK

Velkoobchod

Velkoobchodní podmínky

Provozovatel internetového obchodu TermiHračky.cz jakožto výhradní distributor značky

SESTTINO pro ČR

Kamil Zogata

Bukovec 81

73985

IČ 06748376

DIČ CZ8908085417

Tel: 792365395

Email pro komunikaci: termihracky@email.cz

Registrace do systému B2B: https://www.termihracky.cz/registrace/

Tyto velkoobchodní podmínky jsou určené pouze velkoobchodním odběratelům tedy firmám a OSVČ a jsou určené pouze pro nákup zboží za účelem dalšího prodeje.

Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí obchodními podmínkami nebo příslušnými ustanoveními obchodního zákoníku.

Na nákupy provedené v rozporu s obchodními podmínkami se nevztahuje záruka a jiné garance.

Velkoobchodní ceny po přihlášení uživatele jsou uvedeny s DPH.

V případě, že získáte obratovou slevu, budou Vám ceny zobrazeny již po slevě.

 

  1. Základní ustanovení

Před nákupem je nutné se nejdříve zaregistrovat. Nákup ve velkoobchodním režimu je určen pouze pro živnostníky a firmy s platným živnostenským listem. Teprve po registraci, kterou musíme jakožto provozovatel schválit, a následném přihlášení se Vám zobrazí velkoobchodní ceny u jednotlivých položek. Minimální hodnota objednávky je 3 500,- Kč bez DPH.

 

  1. Platba

Každému novému klientovi zasíláme objednané zboží až po uhrazení zálohové faktury. Klientům, kteří pravidelně objednávají a uhrazují zálohové faktury včas můžeme po dohodě vystavit faktury se 7mi denní splatností.

  1. Cenové podmínky

V případě, že získáte obratovou slevu, budou Vám ceny zobrazeny již po slevě.

Seznam zboží s ceníkem je návrhem kupní smlouvy, obsahuje prodejní cenu s DPH a v obsahu košíku také cenu s DPH. K této ceně je připočítáno poštovné. Ke zboží je e-mailem zaslána faktura (daňový doklad), která zároveň slouží i jako dodací a záruční list. Odesláním objednávky s vybraným zbožím vyjadřuje zákazník souhlas s obchodními podmínkami.

Všechny slevy z velkoobchodních cen a akční nabídky jsou určeny pouze zákazníkům, u kterých neevidujeme pohledávky po splatnosti.

  1. Právo na odstoupení od kupní smlouvy

Zákazník a příjemce služby jakožto velkoobchodní odběratel nakupující na IČ, nebo DIČ nemá právo na odstoupení od kupní smlouvy ve 14 denní lhůtě.

  1. Doprava

Ceny dopravy pro Českou Republiku.

Ceny balíkové a paletové přepravy se zákazníkovi nastavují individuálně, dle ceníku přepravce a počtu kusů v zásilce.

Balíková přeprava

Česká pošta

GLS

DPD

Paletová přeprava

Fofr

Prodejce si vyhrazuje právo na změnu přepravce, jestliže zásilka překročí maximální povolené rozměry a hmotnost vybraného přepravce. Zákazník je o této skutečnosti informován emailem nebo telefonickým hovorem.

       6. Obrázky a texty

U některých produktů mohou být fotografie pouze ilustrační, což znamená, že se může lišit barevný odstín produktu, obrázek nebo se může mírně lišit jeho provedení. Jednotlivé produkty jsou doplněny texty, ve kterých je přibližně popsán a je doplněn o rozměry. Ty mohou obsahovat odchylku +- 2 cm. Také váha uvedená u jednotlivých produktů je pouze orientační.

  1. Souhlas se zasíláním obchodních podmínek

Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení pomocí nástrojů elektronické komunikace, zejména elektronické pošty, v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.

Pokud si přejete svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení na vaší emailovou adresu a mobilní číslo odvolat, napište prosím na termihracky@email.cz