Zákaznická podpora:792 365 395info@termihracky.cz
Měna
CZK

Autosedačky 9-25 kg

Nikdy nezapomínejme, že i když se naše dítě neustále vyvíjí, stále není dospělým a jako spolujezdec musí být umístěno ve zvláštním sedadle. Pokud vaše batole váží 10/13 kilogramů a už se nevejde do skupinových sedadel „0“ nebo „0+“, měli byste zvážit výběr větší sedačky.

V autosedačkách skupiny I / II určených pro děti s hmotností od 9 do 25 kilogramů (přibližně do 6 let) cestuje dítě v sedě nebo v polosedě, čelem nebo zády. Je zajištěno pásy, chráněno ze všech stran, a může s námi cestovat po dálnicích a ulicích města.

Autosedačka 9-25

Přestože děti přepravované na autosedačkách 9–25 jsou již dostatečně velké, aby dokonale komunikovaly se světem a chtěly vidět každou novou věc pečlivě, je dobré je ještě přepravovat zády ve směru jízdy. Naštěstí má většina autosedaček vestavěné opěrky hlavy, takže zvědavé batole může volně otáčet hlavu a dívat se na svět bočními okny (nebo panoramatickým oknem). Zároveň jsou autosedačky nakloněny pod takovým úhlem, aby zajistily bezpečnost vašeho dítěte v případě bočního nárazu. Pokud by byly příliš dlouhé, batole by se stejně naklonilo, což by mohlo skončit tragicky. Autosedačka 9-25 je dobrým výrobkem na mnoho dalších let. Viz také kategorie autosedačky 9-36.