Zákaznická podpora:792 365 395info@termihracky.cz
Měna
CZK

O nás

TermiHračky.cz: Kdo jsme a proč byste měli nakupovat právě u nás?

Jmenuji se Kamil Zogata a jsem majitelem internetového obchodu TermiHračky.cz, který jsme, společně s manželkou Martou, založili v roce 2020. 

Jelikož máme sami dvě dcerky, uvědomujeme si, jak je důležité dopřát dětem kvalitní a hlavně bezpečné hračky a kojenecké výrobky. Právě proto v našem obchodě najdete pouze výrobky od časem prověřených firem, o kterých víme, že jsou pro děti nejlepší volbou. 

Zákazníkům nabízíme víc než jen nákup

Každého zákazníka vnímáme jako individualitu s jeho specifickými přáními a potřebami. Snažíme se bedlivě naslouchat jeho požadavkům a vyjít mu maximálně vstříc.

V TermiHračky.cz si zakládáme na férovém jednání se zákazníky a poskytování kvalitních služeb, včetně poradenství při výběru produktů, a to telefonicky, e-mailem i osobně. 

Jelikož si ve firmě uvědomujeme, že je doba uspěchaná, expedujeme pečlivě zabalené zboží v co nejkratším možném termínu. 

Jak to celé začalo

Firmu jsme začali provozovat v jedné místnosti rodinného domu. Nabídka kvalitních produktů a ocenění ze strany zákazníků firmě umožnila rozrůst se. A tak jsme se v roce 2021 přesunuli do větších prostor v Třinci a otevřeli jsme první kamennou prodejnu. 

Hned následující rok jsme zjistili, že zákazníci mají stále větší zájem o skutečně kvalitní hračky, které jim můžeme zajistit, proto jsme se přestěhovali do ještě větších prostor, ve kterých nás můžete najít dnes. 

Každým rokem se naše nabídka produktů rozrůstá a zákazníci tak mají možnost vybírat z nepřeberného množství výrobků, které uspokojí právě jejich potřeby. 

Díky pracovitosti, důvěře našich zákazníků a dobré pověsti, kterou se nám podařilo vybudovat, jsme se stali v roce 2024 oficiálními distributory oblíbených značek Sesttino a Kamari, které nabízejí nejen hračky, ale také dětské autosedačky, koloběžky, jídelní židličky, postýlky a další sortiment.

 

Prozkoumejte TermiHračky a dopřejte svým dětem zábavu, která pro ně bude obohacující a bezpečná.