Zákaznická podpora:792 365 395info@termihracky.cz

Kostky CLASSIC 210ks

Kód: 131736554200
1 134 Kč
skladem (3 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Marioinex KOSTKY CLASSIC 210 ks

Sada 210 kostek v papírové krabici, ze kterých si můžete postavit cokoliv, co vám napadne.

Kostky od Marioinexu jsou vyrobeny z inovativního měkkého gumového materiálu. Dílky lze ohýbat a jejich velikost je tak akorát do rukou. Jednotlivé balení kostek jsou mezi sebou kompatibilní.

Kostky jsou novinkou a stejně jako wafle od Marioinexu, i tyto kostky pomáhají dětem rozvíjet prostorovou představivost. Originální tvar elastických kostek poskytuje mnoho možností na tvoření. Díky specifickému tvaru dílku může vaše dítě vytvářet různé budovy a zároveň trénovat svou fantazii, manuální zručnost a kreativitu. Kromě budov je možné skládat různé postavy, dopravní prostředky, zvířata a nejen to.

  • Obsah balení: 210 dílků (různých barev a tvarů).

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice Marioinex
Záruka: 2 roky
Věk: od 3 let
Pohlaví: Univerzální
Materiál: Plast
Vyrobeno: Polsko
Rozměry balení: 19,5 cm x 17,5 cm x 12,5 cm.
Rozměry dílků: 2 cm x 2 cm x 1 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Marioinex je rodinný podnik, který založili v roce 1986 Halina a Marian Suchankovi. Při rozvoji rodinné firmy pomáhá již třetí generace. Do společnosti Marioinex také patří spolupracovníci, kteří se starají o bezpečnost, vysokou kvalitu a zajímavé designy hraček.

Firma navrhuje a vyrábí kreativní hračky pro děti, přitom se svou nabídkou snaží co nejvíce pokrýt trh s dětskými hračkami.  Ambicí firmy Marioinex je dosáhnout toho, aby rodiče si byli jisti, že Marioinex je značka, která poskytuje svým dětem inteligentní, kreativní zábavu. Marioinex jsou hračky, které cvičí logické myšlení u nejmladších a podporují jejich vývoj. V péči o naši planetu jsou hračky vyráběny na těch moderních zařízeních. Všechny produkty mají certifikáty CE potvrzující vysokou úroveň kvality a bezpečnosti. Suroviny, ze kterých se hračky vyrábí můžou být 100% znovu použity v procesu recyklace.

Z obavy o životní prostředí firma investuje do nových technologií.

Certifikáty a ocenění jsou odměnou jejich práce.

Marioinex certifikat