Zákaznická podpora:792 365 395info@termihracky.cz
Měna
CZK

Dřevěná houpačka s polstrováním Lux

Kód: 108276
Novinka
7 hodnocení
Značka: Kamari
823 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024
Možnosti doručení

Dětská dřevěná houpačka s textilním polstrováním vyrobená  z přírodního bukového dřeva. Při výrobě jsou použité ekologické barvy, které splňují normy pro použití pro děti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská dřevěná houpačka je vyrobená z kvalitního bukového dřeva, které je voňavé a je ošetřeno tak, aby se dítě při užívání hračky nezranilo. 

Dřevěná houpačka pro děti má mnoho výhod, mezi které patří: 

  • Podpora fyzického vývoje: Díky pohybu, který je potřebný pro houpání, dítě posiluje svaly v oblasti nohou, břicha a rukou. Pomocí houpání se učí koordinaci těla, rovnováze a zlepšuje celkovou motoriku. 
  • Zábava a relaxace: Houpání uklidňuje a navozuje pocit radosti a pohody. Dítě se na houpačce baví, směje a uvolní se. Používání houpačky může také pomoci zlepšit schopnost soustředit se.
  • Bezpečnost: Díky polstrování je užívání houpačky bezpečné a komfortní. Minimalizuje se riziko úrazů a využití pevného dřeva, ze kterého je hračka vyrobena, zajišťuje její stabilitu. 
  • Rozvoj kreativity: Dítě na houpačce si může představovat, že letí v letadle, vesmírné lodi nebo pluje po moři s velkými vlnami. Dětská dřevěná houpačka na zahradu tak zajišťuje rozvoj dětské fantazie, které se meze nekladou.
  • Výdrž a flexibilita: Houpačka je vyrobena z kvalitního dřeva, které zajišťuje jeho výdrž po mnoho let. Dítě si tak může hračku užívat dlouhou dobu, a to na zahradě, ale také v interiéru.
  • Rozvoj nezávislosti: V momentě, kdy dítě přestane k houpání potřebovat druhého člověka a dokáže se houpat samo, zjistí, že je soběstačné, silné a zvýší se jeho sebevědomí. 
  • Pobyt venku: Dnešní děti tráví většinu času doma u svých mobilů, tabletů a počítačů. Dětská houpačka přiměje vaši ratolest, aby si užívala pobyt na čerstvém vzduchu a zakusila pocit svobody při houpání.

Materiál: Bukové dřevo

Spojovací  prvky: Kovové šrouby, pneumatické sponky, šňůry s certifikátem výrobce a pevnostními zkouškami, kovový drátěný kroužek o průměru 5 cm (tepelně svařovaný), termolepidlo, které zabraňuje rozvázání lana u základny houpačky

Barva potahu: Foto je pouze ilustrační. Barva potahu se může lišit. 

Při montáži houpačky musí dospělá osoba zajistit bezpečnost dítěte a zvolit bezpečný způsob zavěšení houpačky (háky, kotvy, rozpěrná lišta – POZOR na typ zárubně nebo materiál, do kterého bude houpačka kotvena), aby byla řádně ukotvena. Dbejte na bezpečné používání houpačky. 

* Houpačka je vhodná pro děti od 2 let.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské houpačky na zahradu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg
Věk: od 2 let
Pohlaví: Univerzální
Materiál: Dřevo/textil
Rozměr sedáku: 27x24cm
Rozměr opěrky: 34x27cm
Délka lana: 110cm
Rozměr balení: 33x63x11cm
Max. nosnost: 20kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: