Zákaznická podpora:792 365 395info@termihracky.cz
Měna
CZK

Waffle Základ 4 ks

Kód: 3901076
Neohodnoceno
Značka: Marioinex
616 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
7.6.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Marioinex Waffle Základ 4 dílků

Waffle již více než 20 let pomáhá rozvíjet prostorovou představivost dětí. Původní forma Waffle dává mnoho možností designu. Díky dalším formám vaše dítě vytvořit všechny druhy staveb, mimochodem, rozvíjí svou fantazii, zručnost a kreativitu. Ještě rozmanitost potěšení budou postavy a zvířata. Produkt je vyroben výhradně z bezpečných a trvanlivých surovin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice Marioinex
Záruka: 2 roky
Věk: od 2 let
Pohlaví: Univerzální
Materiál: Plast
Vyrobeno: Polsko
Rozměry: 37x37x3cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Marioinex je rodinný podnik, který založili v roce 1986 Halina a Marian Suchankovi. Při rozvoji rodinné firmy pomáhá již třetí generace. Do společnosti Marioinex také patří spolupracovníci, kteří se starají o bezpečnost, vysokou kvalitu a zajímavé designy hraček.

Firma navrhuje a vyrábí kreativní hračky pro děti, přitom se svou nabídkou snaží co nejvíce pokrýt trh s dětskými hračkami.  Ambicí firmy Marioinex je dosáhnout toho, aby rodiče si byli jisti, že Marioinex je značka, která poskytuje svým dětem inteligentní, kreativní zábavu. Marioinex jsou hračky, které cvičí logické myšlení u nejmladších a podporují jejich vývoj. V péči o naši planetu jsou hračky vyráběny na těch moderních zařízeních. Všechny produkty mají certifikáty CE potvrzující vysokou úroveň kvality a bezpečnosti. Suroviny, ze kterých se hračky vyrábí můžou být 100% znovu použity v procesu recyklace.

Z obavy o životní prostředí firma investuje do nových technologií.

Certifikáty a ocenění jsou odměnou jejich práce.

Marioinex certifikat