Zákaznická podpora:792 365 395info@termihracky.cz

Puzzle Veselé lamy 4v1 (35,48,54,70 dílků)

Kód: 131736556671
172 Kč
skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ne jedna, ne dvě, ale až čtyři puzzle v jedné krabičce jsou opravdovým zážitkem pro milovníky puzzle! Po poskládání získáme čtyři obrázky různých velikostí s postavami, které děti milují. Sada dokonale splňuje očekávání sourozenců - každý si uspořádá svůj oblíbený obrázek i ve stejnou dobu. Různorodý počet dílků umožňuje hrát jak mladším, tak mírně starším dětem. Poskládání na čas, porovnávání obrázků, hledání rozdílů a podobností může být další pestrou zábavou. Krásná grafika a schopnost tvořit společně jsou důvody, proč si děti rádi hrají s těmito puzzle.

Puzzle vhodné pro děti!

K výrobě puzzle jsme použili ekologické materiály a lněný papír, který eliminuje odraz světla, což zaručuje bezpečnost a zábavu.

Obsah balení:

1 puzzle 35 dílků

1 puzzle 48 dílků

1 puzzle 54 dílků

1 puzzle 70 dílků

Pro děti od 4 let

Puzzle jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů s použitím speciálního kalandrovaného papíru odrážejícího světlo, což usnadňuje lepší ukládání. Výrobek je vyroben v Polsku a pro jeho výrobu byly použity ekologické materiály.

Doplňkové parametry

Kategorie: Minipuzzle - sestavy
Záruka: 2 roky
Věk: od 4 let
Pohlaví: Holka
Materiál: Karton
Vyrobeno: Polsko
Rozměry: 28,5 × 20,5 cm
Rozměry dílků: 4 – 2,8 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Trefl je dynamicky se rozvíjející rodinná společnost, která patří k nejvýznamějším evropským výrobcům puzzle. Společnost je na trhu již od roku 1985.

Trefl vytváří produkty s ohledem na děti, mládež a celé rodiny. Cílem firmy je aby jejich bezpečné a tradiční hračky poskytovaly zajímavé informace o společném trávení času a podporovaly učení a porozumění okolnímu světu. Dynamická interakce, společný smích, individuální nebo týmové řešení hádanek nebo skládání puzzle jsou příklady aktivit s využitím našich produktů.

Firma Trefl věří, že zákazníci sáhnou po jejich produktech, protože ve stále více virtuálním světě podporují tradiční komunikaci a vzdělávání založené na skutečných slovech a gestech.