Zákaznická podpora:792 365 395info@termihracky.cz

Puzzle Enchantimals: Nový domov 100 dílků

Kód: 131736569252
111 Kč
skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zábava s přáteli
Puzzle 100 dílků s krásnou grafikou z animovaného filmu Enchantimals. Po poskládání vznikne obrázek o rozměrech 41x27,8 cm. Vysokou kvalitu, sytost barev a bezpečné stohování zajišťuje kalandrovaný papír odrážející světlo a použití ekologických materiálů. Puzzle licencované společností Disney.

Puzzle jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů s použitím speciálního kalandrovaného papíru odrážejícího světlo, což usnadňuje lepší ukládání. Výrobek je vyroben v Polsku a pro jeho výrobu byly použity ekologické materiály.

Doplňkové parametry

Kategorie: Do 100 dílků
Záruka: 2 roky
Věk: od 5 let
Pohlaví: Univerzální
Materiál: Karton
Vyrobeno: Polsko
Rozměry: 41x27,8cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Trefl je dynamicky se rozvíjející rodinná společnost, která patří k nejvýznamějším evropským výrobcům puzzle. Společnost je na trhu již od roku 1985.

Trefl vytváří produkty s ohledem na děti, mládež a celé rodiny. Cílem firmy je aby jejich bezpečné a tradiční hračky poskytovaly zajímavé informace o společném trávení času a podporovaly učení a porozumění okolnímu světu. Dynamická interakce, společný smích, individuální nebo týmové řešení hádanek nebo skládání puzzle jsou příklady aktivit s využitím našich produktů.

Firma Trefl věří, že zákazníci sáhnou po jejich produktech, protože ve stále více virtuálním světě podporují tradiční komunikaci a vzdělávání založené na skutečných slovech a gestech.