Zákaznická podpora:792 365 395info@termihracky.cz

Kostky WAFLE MICRO 230 dílků

Kód: 131736559522
552 Kč
skladem (5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nové mikro vafle jsou měkké stavebnicové kostky, které lze použít k vytváření různých vzorů. Díky barvám a velikostem si můžete vytvořit vlastní výtvory. Hračka rozvíjí motorické dovednosti a kreativitu. Stavebnice Micro Waffle pomáhá při rozvoji manuálních dovedností a poznávání barvev. S Micro Waffle můžete uspořádat 2D obrázky a 3D postavy. Sada obsahuje 230 prvků.

Rozměry balení: 3.5 cm x 30 cm x 3.5 cm

Varování:

Hračka není vhodná pro děti do 36 měsíců. Obsahuje malé části, které lze snadno spolknout. Tento výrobek splňuje evropské normy. Před podáním hračky dítěti odstraňte obalové materiály. Štítek uschovejte, protože obsahuje důležité informace. Barvy prvků se mohou lišit od barev uvedených na obalu. Údržba: hračku je třeba umýt pod tekoucí vodou mýdlem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice Marioinex
Záruka: 2 roky
Věk: od 3 let
Pohlaví: Univerzální
Materiál: Plast
Vyrobeno: Polsko
Rozměry balení: 3.5 cm x 30 cm x 3.5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Marioinex je rodinný podnik, který založili v roce 1986 Halina a Marian Suchankovi. Při rozvoji rodinné firmy pomáhá již třetí generace. Do společnosti Marioinex také patří spolupracovníci, kteří se starají o bezpečnost, vysokou kvalitu a zajímavé designy hraček.

Firma navrhuje a vyrábí kreativní hračky pro děti, přitom se svou nabídkou snaží co nejvíce pokrýt trh s dětskými hračkami.  Ambicí firmy Marioinex je dosáhnout toho, aby rodiče si byli jisti, že Marioinex je značka, která poskytuje svým dětem inteligentní, kreativní zábavu. Marioinex jsou hračky, které cvičí logické myšlení u nejmladších a podporují jejich vývoj. V péči o naši planetu jsou hračky vyráběny na těch moderních zařízeních. Všechny produkty mají certifikáty CE potvrzující vysokou úroveň kvality a bezpečnosti. Suroviny, ze kterých se hračky vyrábí můžou být 100% znovu použity v procesu recyklace.

Z obavy o životní prostředí firma investuje do nových technologií.

Certifikáty a ocenění jsou odměnou jejich práce.

Marioinex certifikat