Zákaznická podpora:792 365 395info@termihracky.cz
Měna
CZK

První plyšák. Jaký vybrat?

Aby se dítě mohlo správně rozvíjet, musí mu být poskytnuto nejen jídlo a teplo. Důležité jsou také další potřeby, které splníte tím, že dáte dětem plyšové hračky. Jsou to první přátelé, právě s nimi se dítě učí poznávat svět, díky nim bezpečně usne a pohodlně se probudí. Proto je třeba každému batoleti podarovat plyšáka. Jaká by měla být první plyšová hračka? Co zvážit při nákupu?

Proč plyšová hračka?

 

Medvídci, psi, kočky, tygři - výběr plyšových hraček pro děti je obrovský. Často je kupujeme bez přemýšlení. Mezitím plyšáci poskytují dítěti pocit bezpečí. Dají dobrý noční spánek a probudí se vedle milované hračky. Díky péči o hračky se dítě také učí pečovat o ostatní. Proto plyšák v dětském životě nemůže chybět.

Co je třeba zvážit při nákupu první plyšové hračky pro děti?

 

V obchodech s hračkami najdete nyní obrovský výběr různých plyšových hraček. V tak bohaté nabídce je snadné se ztratit. Při nákupu hračky zvažte:

   Kvalita jeho provádění.

    Trvanlivost - je dobré, že hračka slouží batoleti po dlouhou dobu v opravdu dobrém stavu. Je důležité si uvědomit, že děti se ke svým hračkám připoutají a netolerují rozloučení.

    Bezpečnost – netolerované jsou plyšáky obsahující elementy, které může batole odtrhnout, a poté polykat nebo vložit do nosu nebo ucha, toto je nepřijatelné. Každá hračka musí být před nákupem důkladně zkontrolována, protože bezpečnost dětí je nejdůležitější věcí.

    Design - čím je hračka hezčí, tím lépe. Je však třeba si uvědomit, že novorozenci dosud nerozpoznávají všechny barvy. Nemusíme jim kupovat hračky třpytivé s tisíci barev.

    Všestrannost - Důležitý je také věk a úroveň vývoje dítěte. Jako první hračka je ideální plyšová dečka, kterou lze umístit do postýlky opravdu malého dítěte. Když je dítě starší, vyplatí se koupit klasického plyšáka.

 

Ti, kteří hledají první mazlivou hračku pro své batole, mohou úspěšně sázet na hračky z naší nabídky. Můžeme bez nadsázky říci, že jsou to jedny z nejlepších plyšových hraček dostupných na našem trhu.

 

Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, které jsou pro dítě zcela bezpečné. Jejich jedinečný design je pozoruhodný - hračky jsou vyrobeny tak, aby vypadaly jako živé. Z tohoto důvodu jsou opravdu trvanlivé.